Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 972
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wolontariusze w działaniu

Środa, 9 października 2013, 7:13
Autor: red.
Świdnica: Wolontariusze w działaniu
Fot. użyczone
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy spotkali się z przedstawicielami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Działacze szkolnego wolontariatu zebrali karmę oraz niezbędne artykuły dla zwierząt.

Obecność przedstawicieli TOZ-u umożliwiła zapoznanie uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 z formami działalności wolontariackiej na terenie miasta Świdnica oraz pozwoliła uwrażliwić dzieci na cierpienie zwierząt. Podczas spotkania dzieci zapoznały się z działalnością TOZu oraz organizowanymi przez Towarzystwo akcjami, poznały los porzuconych zwierząt, a także dowiedziały się jak reagować w sytuacjach znalezienia bezdomnego czworonoga.

- Nasi wolontariusze byli bardzo przejęci i wzruszeni wizytą swoich „starszych kolegów” z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. W akcję ŁAPA, którą dzieci zorganizowały na terenie szkoły, przeprowadzając zbiórkę żywności dla podopiecznych TOZ Świdnica, zaangażowali się wszyscy uczniowie szkoły, uzmysławiając sobie, że razem możemy zdziałać wiele więcej - opowiada Magdalena Zawadzka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group