Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Z końcem czerwca nowe zmiany na pl. św. Małgorzaty

Środa, 23 czerwca 2010, 11:47
Aktualizacja: 13:18
Autor: red./UM Świdnica
Świdnica: Z końcem czerwca nowe zmiany na pl. św. Małgorzaty
Fot. UM Świdnica
Kończy się trzeci etap przebudowy placu św. Małgorzaty. Czwarty etap rusza we wtorek, 29 czerwca. Od tego dnia wyłączony z ruchu będzie fragment placu od skrzyżowania z ul. 1 Maja do skrzyżowania z ul. ks. Agnieszki (wzdłuż zabudowy o numerach od 7 do 14).

Ruch natomiast zostaje przywrócony na dotąd remontowanym odcinku ul. M. Konopnickiej (od skrzyżowania z pl. św. Małgorzaty niedaleko przychodni zdrowia aż do skrzyżowania przy przedszkolu). Natomiast na ul. Bohaterów Getta wraca pierwotny ruch jednokierunkowy.

Wprowadzone zmiany nie wymagają zorganizowania objazdów. Utrudnienia dotyczyć będą przede wszystkim mieszkańców remontowanej części placu, szczególnie w zakresie parkowania samochodów. Stąd prośba, by już w poniedziałek (28 czerwca) po południu zaparkowali auta w innym rejonie.

Nie będzie zmian w komunikacji autobusowej. Przystanki wszystkich linii pozostają w tych samych miejscach. Czasowo przeniesiony będzie jedynie przystanek dla autobusów oczekujących na kursy, co jednak bezpośrednio nie dotyczy pasażerów. Tymczasowo przeniesiony zostaje postój taksówek bagażowych na ul. Konopnickiej (w rejon biblioteki miejskiej).

Czwarta część remontu potrwa do początku września.

- Za utrudnienia przepraszamy i apelujemy do kierowców o bardzo ostrożną jazdę oraz zwracanie szczególnej uwagi na znaki drogowe – mówi Agnieszka Dochniak z biura prezydenta Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group