Środa, 24 czerwca

Żarodreptaki na wycieczce

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Turystyka jest Ich pasją, toteż swój wolny czas poświęcają aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury. Góry – to tutaj można się wyciszyć i obcować z naturą.

Tym razem nasi piechurzy wędrowali w Górach Orlickich. Pokonali trasę: Sołtysia Kopa - Orlica - Masarykova chata - Pod Hutniczą Kopą - Zieleniec Schronisko Orlic.

Koło PTTK "Żarodreptaki" Żarów dziękują wszystkim uczestnikom za wspólne dreptanie.

Zrzeszeni w kołach PTTK to ludzie niezwykle przyjaźni, oddani turystyce i krajoznawstwu, ceniący aktywne formy wypoczynku. Miło przebywać wśród takich ludzi. Dlatego, jeśli masz wolny czas nie zastanawiaj się, tylko dołącz do grupy Koło PTTK "Żarodreptaki" Żarów.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka