Czwartek, 25 czerwca

Zasłużona nagroda

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Centrum Edukacji Gerontologicznej w Świebodzicach zostało uhonorowane.

Z przyjemnością dzielimy się sukcesem Centrum Edukacji Gerontologicznej ze Świebodzic, które zostało uhonorowane przez Instytut Piastów Śląskich oraz Fundację Wspólnota Pokoleń podczas Dolnośląskiego Forum Seniora, które odbyło się w Polanicy Zdroju. Pani Marta Prucnal oraz Olga Oskierko otrzymały dyplom uznania za wybitną działalność na rzecz seniorów. Serdecznie gratulujemy Paniom, ten dyplom to dowód na to, że Panie wkładają mnóstwo pracy, wysiłku i serca w codzienną działalność na rzecz osób starszych. Dziękujemy za bardzo dobrą współpracę z samorządem.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka