Słowa uznania przekazali artystom obecni na koncercie: Paweł Ozga - Burmistrz Miasta Świebodzice, Przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Pantal oraz Ksiądz Proboszcz Tadeusz Chlipała. W koncercie wziął udział także Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Latuszek.W podziękowaniach wybrzmiało - Państwa wirtuozeria, pasja oraz unikalny dialog z instrumentem firmy Schlag&Söhne na nowo ożywiły bogate dziedzictwo muzyczne naszego regionu, za co dziękujemy z całego serca.Dzisiejszy koncert miał podwójny wymiar, bo właśnie w niedzielę przypada Światowy Dzień Muzyki. Należy zaznaczyć, że wspaniała jest też świebodzicka publiczność, która tworzy wyjątkowy klimat, a to jeszcze bardziej motywuje nas do działania. Przed nami jeszcze dwa z czterech koncertów.
Festiwal zawitał do Świebodzic
Audio
Czytaj na głos
fot. UM Świebodzice
XI Międzynarodowy Festiwal Organowy im. Christiana Schlaga w Świebodzicach - wysoka kultura w naszym mieście.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.