W tym dniu rywalizowały zespoły z rocznika 2009 i młodsi. Bardzo dużo grania, dużo zabawy !!. Wielka dawka emocji towarzyszyła nam w każdym rozegranym meczu. W turnieju rywalizowało 7 zespołów:
AKS Strzegom Irn AKS Strzegom IIrn GRYF Świdnicarn JTS Jawor Irn JTS Jawor IIrn Akademia Piłkarska „13” UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
Po rozegraniu wszystkich meczów turnieju, systemem każdy z każdym został wyłoniony zwycięzca. Okazali się nim młodzi „gryfiacy” GRYF Świdnica.
Nasze zespoły zaprezentowały się także świetnie. AKS 1 Młodzik zajmuje 3 miejsce, AKS 2 ŻACZKI 6 miejsce.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.