Poniedziałek, 22 czerwca

Gryf zwycięski

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

19 stycznia w hali sportowej strzegomskiego OSiR–u odbył się po raz kolejny Turniej Piłki Nożnej STRZEGOM CUP 2020 – Rocznika 2009.

W tym dniu rywalizowały zespoły z rocznika 2009 i młodsi. Bardzo dużo grania, dużo zabawy !!. Wielka dawka emocji towarzyszyła nam w każdym rozegranym meczu. W turnieju rywalizowało 7 zespołów:

AKS Strzegom Irn AKS Strzegom IIrn GRYF Świdnicarn JTS Jawor Irn JTS Jawor IIrn Akademia Piłkarska „13” UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Po rozegraniu wszystkich meczów turnieju, systemem każdy z każdym został wyłoniony zwycięzca. Okazali się nim młodzi „gryfiacy” GRYF Świdnica.

Nasze zespoły zaprezentowały się także świetnie. AKS 1 Młodzik zajmuje 3 miejsce, AKS 2 ŻACZKI 6 miejsce.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka