Zawody odbyły się w sobotę, 20 czerwca. Klub Leonidas Boxing z Jaworzyny Śląskiej reprezentowało trzech zawodników – Marcel Zieliński, Sebastian Dobrowolski, Igor Zalewski. Marcelwygrał jednogłośnie na punkty z niezwykle utalentowanym zawodnikiem, rewanżując się za przegraną walkę o mistrzostwo Dolnego Śląska. Zdobył też puchar dla najlepszego zawodnika.
Sebastian i Igor mieli mniej szczęścia. Przeciwnik Sebastiana nie dojechał na turniej, a Igor przegrał nie jednogłośnie po bardzo dobrej i wyrównanej walce.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.