Poniedziałek, 22 czerwca

Marcel Zieliński najlepszy w Oławie

Audio

Czytaj na głos

Autor: UM Jaworzyna Śląska 1 min czytania

Wygrał jednogłośnie swoją walkę i zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Marcel Zieliński start w XV Koguci Turnieju Bokserskim w Oławie może zaliczyć do niezwykle udanych.

Zawody odbyły się w sobotę, 20 czerwca. Klub Leonidas Boxing z Jaworzyny Śląskiej reprezentowało trzech zawodników – Marcel Zieliński, Sebastian Dobrowolski, Igor Zalewski. Marcelwygrał jednogłośnie na punkty z niezwykle utalentowanym zawodnikiem, rewanżując się za przegraną walkę o mistrzostwo Dolnego Śląska. Zdobył też puchar dla najlepszego zawodnika.

Sebastian i Igor mieli mniej szczęścia. Przeciwnik Sebastiana nie dojechał na turniej, a Igor przegrał nie jednogłośnie po bardzo dobrej i wyrównanej walce.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka