Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 957
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów/Mrowiny: Marcowe objazdy w Żarowie i Mrowinach

Wtorek, 22 lutego 2011, 9:52
Aktualizacja: 9:53
Autor: red.
Żarów/Mrowiny: Marcowe objazdy w Żarowie i Mrowinach
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Przejazd kolejowy w Mrowinach ma być remontowany przez jeden dzień, a żarowski przejazd – przez pięć dni. Będą objazdy, inaczej pojadą autobusy.

Remonty przejazdów planowane są: w Mrowinach – na wtorek, 1 marca; w Żarowie przy ul. Mickiewicza – początek w środę, 2 marca.

Ze względu na remont w Mrowinach zostaną wytyczone objazdy dla linii 15 i 18 MPK Świdnica. Zawieszona zostanie obsługa strefy przemysłowej w Żarowie. Następnie przez pięć dni mogą wystąpić utrudnienia w ruchu związane z remontem przejazdu kolejowego przy ul. Mickiewicza w Żarowie. W trakcie tego remontu przystanki: Mickiewicza oraz Mrowiny II, nie będą obsługiwane. Linia 15 (kursy przez Mrowiny) będzie przejeżdżać zmienioną trasą: Żarów-Łażany-Mrowiny i z powrotem. Linia 18 (kursy przez Mrowiny) będzie przejeżdżać zmienioną trasą: Żarów-Łażany-Mikoszowa-Przyłęgów- Mrowiny-Żarów. Pasażerowie wsiadających na przystankach w Mikoszowej, Przyłęgowie, Łażanach i Mrowinach powinni przybyć na te przystanki co najmniej 10-15 minut przed planowym odjazdem autobusu.

Terminy remontów mogą się zmienić - zależnie od warunków pogodowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group