Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nagrody dla świdnickich sportowców i trenerów

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 24 marca 2017, 9:30
Autor: red
Fot. UM Świdnica
Świdniccy sportowcy i trenerzy otrzymają nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2016 rok.

Ich uroczyste wręczenie odbędzie się podczas marcowej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy.

Uhonorowane osoby:

1) Nagrody indywidualne dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe:

a) w wysokości po 700 zł:
- Maja Słowikowska – Siatkówka - MKS Świdnica,
- Jakub Matlęga - Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
- Anna Ghulyan – Boks - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
- Anna Wojas – Taniec sportowy,
- Piotr Wojas – Taniec sportowy,

b) w wysokości po 600 zł:
- Patryk Szparniak - Kickboxing - Fighter Klub Kaczmarek Grodowski,
- Tomasz Paździora - Taekwondo - UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
- Dominika Sokołowska - Pływanie – KS Neptun Świdnica,
- Oskar Cebula - Pływanie – WKS Śląsk Wrocław,
- Jan Socha - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Szymon Bentkowski - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Szymon Pas - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Dorian Pas - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Martyna Dymicka - Golf – Stowarzyszenie Dolnośląskie Klub Golfowy,
- Damian Lempart - Wyścigi samochodowe – TMSM Sparta Wrocław,

c) w wysokości po 400 zł:
- Amelia Cieślak - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Karolina Kozieł - Akrobatyka - MKS Polonia Świdnica,
- Roksana Niedziałkowska - MKS Polonia Świdnica,

d) w wysokości po 300 zł:
- Karolina Malinowska - Taekwondo - UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
- Weronika Borkowska - Taekwondo - UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
- Arkadiusz Osienienko - Taekwondo - UKS Taekwondo Gryf Świdnica,

2) Nagrody dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:

a) w wysokości 1100 zł:
- Piotr Pas - Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

b) w wysokości po 900 zł:
- Anna Kozieł - MKS Polonia Świdnica,
- Mariusz Krupczak - Piłka nożna – MKS Polonia-Stal Świdnica,
- Tomasz Bohuszewicz - Taekwondo – Taekwondo Tiger,
- Krzysztof Terebun - Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
- Marek Olczyk - Siatkówka – MKS Świdnica,

3) Nagrody dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:

a) w wysokości po 1000 zł:
- Przemysław Grzyb - piłka ręczna, piłka nożna, boks,
- Jacek Gołębiewski - Lekkoatletyka – Świdnicka Grupa Biegowa,

b) w wysokości 800 zł:
- Radosław Światowy - Lekkoatletyka – KB Hermes Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group