Sobota, 27 czerwca

Nowy chodnik na Wałbrzyskiej

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W efekcie skutecznych działań Burmistrza Świebodzic Miasta Bogdana Kożuchowicza i rozmów prowadzonych z Dolnośląska Służbą Dróg i Kolei, przeprowadzony został remont odcinka chodnika przy ul. Wałbrzyskiej.

Nowa nawierzchnia pojawiła się na fragmencie od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do świateł i zjazdu w ul. Piłsudskiego.

Chodnik był w fatalnym stanie, dlatego burmistrz wielokrotnie monitował o przeprowadzenie potrzebnych prac przy tej uczęszczanej drodze wojewódzkiej. Obecnie piesi mają do dyspozycji wygodny i bezpieczny odcinek.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka