Nowa nawierzchnia pojawiła się na fragmencie od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do świateł i zjazdu w ul. Piłsudskiego.
Chodnik był w fatalnym stanie, dlatego burmistrz wielokrotnie monitował o przeprowadzenie potrzebnych prac przy tej uczęszczanej drodze wojewódzkiej. Obecnie piesi mają do dyspozycji wygodny i bezpieczny odcinek.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.