Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ofiar Oświęcimskich będzie jednokierunkowa

Piątek, 5 listopada 2010, 9:25
Aktualizacja: 13:11
Autor: KO
Świdnica: Ofiar Oświęcimskich będzie jednokierunkowa
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Ale tylko przez jakieś cztery dni. Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w związku z remontem przy budowanym markecie Aldi. Inaczej pojadą autobusy linii 2, 7 i 30.

Zmiany w organizacji ruchu drogowego zostaną wprowadzone w poniedziałek, 8 listopada. Zmiana w ruchu będzie polegała na tym, że: nie będzie możliwy wjazd od strony ul. Komunardów; dojazd będzie możliwy od ul. Zamenhofa.

Przystanek MPK na ul. Ofiar Oświęcimskich w kierunku Osiedla Młodych zostanie wyłączony z ruchu. Zmiany w funkcjonowaniu autobusów zwykle tam się zatrzymujących to:
- linie 2, 7 jadące w kierunku ul. Emilii Plater zatrzymywać się będą na przystanku przy ul. Zamenhofa (przy punkcie Lotto),
- linia 30 jadąca w kierunku ul. Sikorskiego będzie pomijać przystanki: Ofiar Oświęcimskich i Zamenhofa (ZOZ).

Przejazd tych linii w kierunku Osiedla Młodych odbywać się będzie ulicą Sikorskiego, natomiast w kierunku centrum niezmienioną trasą.

Cztery dni ma potrwać wymiana nawierzchni na około dwustumetrowym odcinku ul. Ofiar Oświęcimskich. W ramach prac powstaną również dwie zatoki autobusowe. - Roboty mają związek z realizowaną w tym rejonie budową marketu Aldi – tłumaczy Stefan Augustyn z Urzędu Miejskiego w Świdnicy. - Koszt realizacji prac pokryty zostanie przez inwestora, a do wymiany nawierzchni kwotą 20 tys. zł dołoży się miasto.

Więcej na temat tego remontu w artykule: Ulica Ofiar Oświęcimskich zmienia się – będzie jaśniej i bezpieczniej ze środy, 27 października.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group