Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Omijajmy Daleką i Ofiar Oświęcimskich

Sobota, 13 listopada 2010, 14:56
Aktualizacja: 14:58
Autor: KO
Świdnica: Omijajmy Daleką i Ofiar Oświęcimskich
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Na poniedziałek i wtorek zapowiedziano roboty na ul. Dalekiej w Świdnicy. Tymczasem remont ul. Ofiar Oświęcimskich trwa – drogowcy w czasie, w którym zakładali ukończenie prac, zerwali jedynie stary asfalt.

W poniedziałek i wtorek (15-16 listopada) ul. Daleka będzie zamknięta dla ruchu. Będzie to miało związek z prowadzeniem robót instalacyjnych do budynku przy ul. Długiej 33, gdzie powstaje Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Wjazd w ul. Daleką możliwy będzie jedynie na krótkich odcinkach w ramach dojazdu do posesji (droga bez przejazdu) od strony ulic Długiej i Kazimierza Pułaskiego. Objazd dla zamkniętego fragmentu ulicy poprowadzony zostanie ul. Długą, nawrót na pl. Wolności i dalej ul. Pułaskiego.

Cztery dni miała potrwać wymiana dwustu metrów nawierzchni na ul. Ofiar Oświęcimskich. Od początku tygodnia nie jest możliwy wjazd od strony ul. Komunardów, a jedynie od ul. Zamenhofa. Przez ul. Ofiar Oświęcimskich można przejechać w jedną stronę – na remontowanym odcinku nie ma nawierzchni. Prace realizowane są na zlecenie inwestora budującego market Aldi, który obiecał stworzyć dwie zatoki autobusowe dla komunikacji miejskiej oraz wydzielić dwa lewoskręty.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group