Sobota, 27 czerwca

ŚKPR się wzmacnia

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Trzech zawodników w wieku juniora młodszego pozyskał Świdnicki Klub Piłki Ręcznej.

Nowi gracze Szarych Wilków to: prawy rozgrywający Sebastian Borowski (ostatnio UKS Dobroszyce, szeroka kadra Polski), środkowy rozgrywający Karol Kozak i bramkarz Wojciech Jabłoński (obaj ostatnio Górnik Złotoryja).

Cała trójka wkrótce zamieszka w Świdnicy, gdzie od września podejmą naukę w międzyoddziałowej klasie sportowej w Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka