Piątek, 26 czerwca

Spotkanie w Siedlimowicach

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W marcu mieszkańcy gminy Żarów będą mogli okazję przedstawić swoje problemy władzom gminy. Rusza cykl spotkań burmistrza Żarowa z mieszkańcami. Jutro spotkanie odbędzie się w Siedlimowicach.

Burmistrz Żarowa Leszek Michalak zaprasza mieszkańców Siedlimowic na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 6 marca o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w Siedlimowicach. Spotkanie poświęcone będzie m.in. sprawie funkcjonowania pobliskiej kopalni, bezpieczeństwa mieszkańców, wydatkowaniu funduszu sołeckiego, budowie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz bieżącym problemom mieszkańców Siedlimowic. Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka