Burmistrz Żarowa Leszek Michalak zaprasza mieszkańców Siedlimowic na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 6 marca o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w Siedlimowicach. Spotkanie poświęcone będzie m.in. sprawie funkcjonowania pobliskiej kopalni, bezpieczeństwa mieszkańców, wydatkowaniu funduszu sołeckiego, budowie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz bieżącym problemom mieszkańców Siedlimowic. Serdecznie zapraszamy!
Spotkanie w Siedlimowicach
Audio
Czytaj na głos
W marcu mieszkańcy gminy Żarów będą mogli okazję przedstawić swoje problemy władzom gminy. Rusza cykl spotkań burmistrza Żarowa z mieszkańcami. Jutro spotkanie odbędzie się w Siedlimowicach.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.