Czwartek, 25 czerwca

Spotkanie ze zdrowiem z okazji Dnia Kobiet

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ika 1 min czytania

To już szósta edycja tej imprezy w Świdnicy. Tym razem panie zaproszone są na 9 marca. Przewidzianych jest wiele atrakcji.

Panie co roku już od sześciu lat spotykają się na wydarzeniu organizowanym przez Ligę Kobiet Polskich w Świdnicy oraz partnerów, w tym roku są nimi: Starostwo Powiatowe i Świdnicki Ośrodek Kultury.

Przewidziano z tej okazji kilka atrakcji , wśród nich badanie cukru, cholesterolu, ciśnienia tętniczego, słuchu, konsultacje dietetyka i stomatologa oraz pokazy makijażu , fryzjerstwa, masażu a także wykłady panelowe z lekarzem dentystą i dietetykiem.

Wstęp wolny. Zapraszamy

start: godzina 17.00

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka