Panie co roku już od sześciu lat spotykają się na wydarzeniu organizowanym przez Ligę Kobiet Polskich w Świdnicy oraz partnerów, w tym roku są nimi: Starostwo Powiatowe i Świdnicki Ośrodek Kultury.
Przewidziano z tej okazji kilka atrakcji , wśród nich badanie cukru, cholesterolu, ciśnienia tętniczego, słuchu, konsultacje dietetyka i stomatologa oraz pokazy makijażu , fryzjerstwa, masażu a także wykłady panelowe z lekarzem dentystą i dietetykiem.
Wstęp wolny. Zapraszamy
start: godzina 17.00
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.