Śmierć poniosło dwóch mężczyzn, 20-latek z Dzierżoniowa i 31-latek, mieszkaniec gminy Świdnica. Mężczyźni jechali w kierunku Stachowic. Ich samochód wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Obaj ponieśli śmierć na miejscu.
- W chwili obecnej prowadzone jest dochodzenie wyjaśniające przyczyny wypadku - wyjaśnia Katarzyna Czepil, rzecznik prasowy Powiatowej Komendy Policji w Świdnicy. Póki co, nie wiadomo, co było przyczyną tragicznego wypadku. Niewykluczone jednak, że nadmierna prędkość.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.