Poniedziałek, 22 czerwca

Tragiczny wypadek w gminie – na miejscu zginęli dwaj mężczyźni

Audio

Czytaj na głos

Autor: GrA 1 min czytania

Do tragicznego wypadku doszło dziś około godziny 15.00 na trasie między Lutomią Dolną a Stachowicami. Jadący fordem escortem mężczyźni zginęli na miejscu.

Śmierć poniosło dwóch mężczyzn, 20-latek z Dzierżoniowa i 31-latek, mieszkaniec gminy Świdnica. Mężczyźni jechali w kierunku Stachowic. Ich samochód wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Obaj ponieśli śmierć na miejscu.

- W chwili obecnej prowadzone jest dochodzenie wyjaśniające przyczyny wypadku - wyjaśnia Katarzyna Czepil, rzecznik prasowy Powiatowej Komendy Policji w Świdnicy. Póki co, nie wiadomo, co było przyczyną tragicznego wypadku. Niewykluczone jednak, że nadmierna prędkość.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka