Piątek, 26 czerwca

Victoria poza podium

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W rozegranym w dniu 28.01.2017 r. halowym turnieju młodzików 2005 i młodsi VICTORIA–CUP 2017, który odbywał się w Starych Bogaczowicach nasza drużyna trenera Satyły w składzie: Borowicz, Błasz, Nawojski, Stawicki, Bednarski – Marut, Kędzia, Betlej, Szymczak, zajęła 5. miejsce.

Występująca w tym turnieju drużyna MKS Victorii Świebodzice spisała się bardzo dobrze, gdyż jako jedyna nie przegrała meczu z tryumfatorem turnieju drużyną Górnika Zabrze - wynik meczu 0:0.

Wyniki naszej drużyny w grupie:

MKS Szczawno-Zdrój - Victoria Świebodzice 1:0
Victoria Świebodzice - SP Szczyt Boguszów-G 1:1 - (bramka Błasz)
Victoria Świebodzice - KKS Jelenia Góra 1:0 - (bramka Stawicki)
Górnik Zabrze - Victoria Świebodzice 0:0

Mecz o 5. miejsce nasza drużyna rozegrała z Gwarkiem Wałbrzych wygrywając 3:0 w bardzo dobrym stylu, w tym meczu bramki dla naszego zespołu zdobył Stawicki 2, Nawojski.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka