Występująca w tym turnieju drużyna MKS Victorii Świebodzice spisała się bardzo dobrze, gdyż jako jedyna nie przegrała meczu z tryumfatorem turnieju drużyną Górnika Zabrze - wynik meczu 0:0.
Wyniki naszej drużyny w grupie:
MKS Szczawno-Zdrój - Victoria Świebodzice 1:0
Victoria Świebodzice - SP Szczyt Boguszów-G 1:1 - (bramka Błasz)
Victoria Świebodzice - KKS Jelenia Góra 1:0 - (bramka Stawicki)
Górnik Zabrze - Victoria Świebodzice 0:0
Mecz o 5. miejsce nasza drużyna rozegrała z Gwarkiem Wałbrzych wygrywając 3:0 w bardzo dobrym stylu, w tym meczu bramki dla naszego zespołu zdobył Stawicki 2, Nawojski.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.