Sobota, 13 czerwca
11°C Jelenia Góra

Wesołe teatrzyki w parku

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Dla wszystkich dzieci, które spędzają wakacje w mieście, mamy kolejną, fantastyczną propozycję – 7 i 28 sierpnia (niedziela) zapraszamy naszych milusińskich wraz z rodzicami do Parku Miejskiego na przedstawienia teatralne.

7 sierpnia zobaczymy spektakl pod tajemniczym tytułem „Piąte Jajo”, a 28 sierpnia „Awanturę w Pacynkowie”. Spektakle rozpoczną się o godz. 17:00 w parkowym amfiteatrze.

Przypominamy też, że w każdy poniedziałek i piątek, o godz. 18:00, w parku odbywają się zajęcia jogi. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem, jest już spora grupa stałych uczestniczek, ale w każdym momencie można do ćwiczących dołączyć. Wystarczy tylko zabrać ze sobą matę i wygodne ubranie.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka