7 sierpnia zobaczymy spektakl pod tajemniczym tytułem „Piąte Jajo”, a 28 sierpnia „Awanturę w Pacynkowie”. Spektakle rozpoczną się o godz. 17:00 w parkowym amfiteatrze.
Przypominamy też, że w każdy poniedziałek i piątek, o godz. 18:00, w parku odbywają się zajęcia jogi. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem, jest już spora grupa stałych uczestniczek, ale w każdym momencie można do ćwiczących dołączyć. Wystarczy tylko zabrać ze sobą matę i wygodne ubranie.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.