Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 1032
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Aldi prawie gotowy, trwa rekrutacja

Środa, 26 stycznia 2011, 10:15
Aktualizacja: 16:06
Autor: red.
Świdnica: Aldi prawie gotowy, trwa rekrutacja
Wizualizacja
Fot. Urbano
Przy ul. Ofiar Oświęcimskich stoi już budynek marketu niemieckiej sieci Aldi. W przyszłym tygodniu budowa zostanie odebrana. Koncern szuka załogi.

Aldi w całej Europie ma ponad cztery tysiące sklepów. Niebawem zostanie otwarty świdnicki market – o powierzchni całkowitej 1191,96 m kw. i użytkowej – 1088,52 m kw. Stanął on w miejscu biurowca i magazynów Pebeku przy ul. Ofiar Oświęcimskich 21. Pozwolenie na budowę marketu działająca w imieniu inwestora firma Urbano uzyskała w marcu ubiegłego roku. Przy okazji wznoszenia budynku wykonano też roboty drogowe - istniejący zjazd na posesję oraz odcinek drogi w ciągu ul. Ofiar Oświęcimskich został przebudowany, powstały dwie zatoki autobusowe dla komunikacji miejskiej i dwa lewoskręty.

Sieć Aldi chwali się, że 85 proc. gospodarstw domowych w Niemczech robi zakupy w jej sklepach. „Naszej prostej i przejrzystej koncepcji od lat zawdzięczamy solidny i stale zwiększający się wzrost obrotów i zysków” - piszą przedstawiciele firmy w ogłoszeniach o pracę. Hasło Aldi to: „Jakość ponad wszystko - ceny non stop nisko”.

Sieć do świdnickiego sklepu poszukuje kandydatów na stanowiska kierownicze oraz kasjerów-sprzedawców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group