Czwartek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 748
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Polsko–Czeskie Targi Kooperacyjne

Czwartek, 10 listopada 2011, 11:17
Aktualizacja: 12:28
Autor: red
Już 1 grudnia odbędą się 3. Polsko–Czeskie Targi Kooperacyjne. W godz. 10.00–13.00 w Sudeckiej Izbie Przemysłowo Handlowej w Świdnicy będzie można spotkać przedsiębiorców z Czech.

Polsko-Czeskie Targi Kooperacyjne to przede wszystkim: nawiązanie kontaktów handlowych z partnerami z Czech, rozwinięcie i wsparcie stałych kontaktów biznesowych i kulturalnych, wzmocnienie transgranicznych powiązań instytucjonalnych w sferze gospodarczej i społecznej.

Na Polsko-Czeskich Targach Kooperacyjnych znajdą się firmy z branż: automatyka, przemysł, obróbka metali, motoryzacja, transport, spedycja, budownictwo, opakowania, stolarka okienna, poligrafia, reklama, energetyka, energia odnawialna, ciepłownictwo, urządzenia pomiarowe, tekstylia, meble, stolarstwo, usługi finansowe, szkolenia, konsulting, doradztwo, ubezpieczenia, usługi IT.

Imprezy są zorganizowane dla przedsiębiorców czeskich i polskich i mają na celu umożliwienie przeprowadzenia bezpośrednich rozmów handlowych i prezentację firmy.

Misją Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Świdnicy jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości, promocja firm, ich produktów i usług.
Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest organizacją samorządu gospodarczego. Istnieje od 1993 roku. Swoim zasięgiem działania obejmuje województwo dolnośląskie. Celem nadrzędnym ukierunkowującym wszelką działalność naszej Izby jest podejmowanie szeregu przedsięwzięć wspierających rozwój przedsiębiorczości oraz wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw w regionie. Jako organizacja samorządu gospodarczego regionu świdnickiego, zrzesza przede wszystkim przedsiębiorstwa mikro, małe i średnie, poza kilkoma dużymi firmami będącymi wizytówką naszego regionu. Realizując zadania statutowe na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Izba współpracuje z organizacjami gospodarczymi, instytucjami i jednostkami samorządu terytorialnego. Ważnym elementem działalności Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Świdnicy jest kilkuletnia stała współpraca z izbami i organizacjami otoczenia biznesu z Ukrainy, Republiki Czeskiej i Niemiec.

Udział jest bezpłatny. Adres: Rynek 1A, Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group