Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 603
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszenno: Cukrownia z laurem

Czwartek, 14 października 2010, 9:48
Aktualizacja: 9:54
Autor: KO
Pszenno: Cukrownia z laurem
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Cukier Królewski produkowany m.in. w cukrowni Świdnica w Pszennie został nagrodzony Złotym Laurem Konsumenta 2010. Markę Cukier Królewski uznano za najpopularniejszą i najlepiej rozpoznawalną w swojej kategorii.

- Jesteśmy dumni z zaufania i uznania, jakim konsumenci obdarzają nasze produkty – mówi dr Rainer Schechter, prezes zarządu Südzucker Polska S.A. - Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego wyróżnienia przyznawane przez klientów mają dla nas szczególną wartość. Złoty Laur Konsumenta 2010 to potwierdzenie, że nasze starania idą w dobrym kierunku.

Laur Konsumenta to program konsumencki prowadzony od sześciu lat. Jego celem jest wyłonienie najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych usług oraz produktów. Cukier Królewski to marka grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie, której częścią jest Südzucker Polska S.A. Polska spółka produkuje cukier w pięciu zakładach produkcyjnych - w cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin, Strzyżów i Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group