Czytających: 1970

Świdnica: Dekoria Świdnica liderem

Czwartek, 29 października 2015, 13:57
Druga wygrana z Gwardią Wrocław spowodowała, że kadeci Dekorii Świdnica są liderem.

Rewanż z Gwardią odbył się we Wrocławiu. Po zaciętym i bardzo interesującym meczu, ponownie pokonaliśmy Gwardię - tym razem 3:0 (-22,-23,-19) i zostaliśmy liderami Dolnośląskiej Ligi Kadetów.

Zwycięstwo we Wrocławiu, i to w stosunku 3:0, w hali przy ulicy Krupniczej, to każdy świdnicki trener, który tam grał i wygrał, wie jak smakuje! Chłopcy zagrali jeszcze lepiej niż w środę w Świdnicy. Szczególnie drugi set przysporzył wiele radości, ponieważ przegrywaliśmy już 15:19, ale spokój drużyny i cierpliwość, pozwoliły odrobić straty i wygrać seta 25:23. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera, co widać w czwartym już wygranym meczu w sezonie. Chłopcy cieszą się z każdego zdobytego punktu.

Skład: Filip Slatan (13 pkt), Grzegorz Radziwiłko (2 pkt), Michał Jagiełło (21 pkt), Jakub Popławski (7 pkt), Jakub Borowy (5 pkt), Kacper Kaniowski (1 pkt), Rafał Bernat (libero), Patryk Stabrawa, Mateusz Grymek.