Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 809
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Goczałków: Goczałków najlepszy

Poniedziałek, 13 lutego 2023, 13:05
Aktualizacja: 13:06
Autor: red
Goczałków: Goczałków najlepszy
Fot. UM Strzegom
W sali sportowej w Goczałkowie 8 lutego br. odbył się „Gminny turniej w piłce siatkowej”. Wygrali gospodarze, którzy okazali się lepsi od rówieśników z Olszan i uczniów z PSP nr 4 w Strzegomiu.

Rozgrywki rozpoczęły się od uroczystego powitania uczestników turnieju przez Barbarę Asynger, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami przedszkolnymi w Goczałkowie. Do rywalizacji stanęły drużyny z siedmiu szkół podstawowych z gminy Strzegom. Walka była bardzo zacięta, nie brakowało sportowej rywalizacji, a zawody przebiegały w duchu fair play. Wszystkie drużyny bardzo dobrze zaprezentowały się podczas rozgrywek.

Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej z Goczałkowa.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - PSP Goczałków
II miejsce – PSP Olszany
III miejsce - PSP nr 4 w Strzegomiu
Wręczenia pamiątkowych pucharów oraz dyplomów wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju dokonał Tomasz Marczak, zastępca burmistrza Strzegomia. W gronie osób dekorujących byli również: Barbara Asynger oraz Paweł Mosór – prezes OSiR Strzegom. Swoją obecnością zaszczycił siatkarzy Zbigniew Suchyta - burmistrz Strzegomia.

Organizatorami zawodów byli: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami przedszkolnymi w Goczałkowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group