Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dominacja SP 1 w turniejach mini siatkówki

Czwartek, 20 stycznia 2011, 14:47
Aktualizacja: 14:48
Autor: MDvR
Świdnica: Dominacja SP 1 w turniejach mini siatkówki
Fot. ŚOSiR
Po poniedziałkowym zwycięstwie dziewcząt z „jedynki” w środę do rywalizacji przystąpili chłopcy ze świdnickich podstawówek, znów górą byli uczniowie SP 1 wygrywając komplet spotkań.

W hali na Zawiszowie stawiło się pięć reprezentacji, w rozgrywkach czwórek w pierwszym secie grało czterech zawodników plus jeden rezerwowy. W drugim secie na parkiecie pojawiło się pozostałych pięciu młodych siatkarzy. O godz. 13.00 rozpoczęto rywalizację na dwóch boiskach systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Podobnie jak u dziewcząt chłopcy z SP 1 pokonali wszystkich rywali wygrywając cały turniej i awansując do dalszych szczebli rozgrywek,

Zwycięzcy grali w składzie: Michał Skornóg, Piotr Woźny, Jakub Bejster, Kacper Olipra, Kacper Matwiejko, Karol Michalik, Jakub Michalik, Damian Kowalczyk, Wojciech Ziębicki, Max Hołyszewski.

Czołowym zespołom przypadły w udziale pamiątkowe dyplomy i puchary. Wyróżniono również najlepszych zawodników poszczególnych zespołów: Max Hołyszewski (SP 1), Jakub Fonfara (SP 4), Dawid Kwiatkowski (SP 6), Adrian Ziębicki (NSP 'Bliżej Dziecka').

Końcowa klasyfikacja zawodów
1. SP 1
2. SP 4
3. SP 6
4. NSP 'Bliżej Dziecka'
5. SP 315

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group