Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 966
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Drużyna urzędników miejskich walczy o zwycięstwo w XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych

Piątek, 17 kwietnia 2015, 11:23
Aktualizacja: 11:24
Autor: red.
Świdnica: Drużyna urzędników miejskich walczy o zwycięstwo w XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych
Fot. użyczone
Po przysłowiowego kopniaka na szczęście zgłosiła się wczoraj u prezydent Beaty Moskal–Słaniewskiej urzędowa drużyna piłki siatkowej.

Drużyna w składzie: Agnieszka Papierz – kapitan oraz zawodnicy: Agnieszka Fiłonowicz, Dorota Kudzia-Moskal, Małgorzata Lubandy, Marek Fiłonowicz, Kacper Siwek, Marcin Bronikowski, Grzegorz Pospiszil i Tomasz Kościów bierze udział w XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych. Czterodniowe zawody rozpoczynają się dzisiaj tj. 16 kwietnia w Redzie. Organizatorami imprezy są: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatowe Wejherowo, Związek Miast Polskich oraz Urząd Miejski i MOSiR w Redzie.

Jak piszą pomysłodawcy sportowych zmagań: „Codzienna praca, jak również życie wymaga od nas - działaczy samorządowych - ogromnej koncentracji i wysiłku. Szczególnie właśnie praca dla dobra społeczeństw samorządowych, gdzie każda złotówka ma odbicie, często w pojedynczym, ludzkim losie, jest przyczyną ogromnych napięć i niebywałego stresu. Pozwólcie więc głównie sobie na „nomen omen” odskok od tej szarej rzeczywistości i…”
…i walczcie dzielnie zdobywając najwyższe noty. Trzymamy kciuki za naszych zawodników, którzy są debiutantami na tych mistrzostwach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group