Poniedziałek, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 643
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Gmina daje pracę

Piątek, 16 lipca 2010, 8:49
Aktualizacja: 8:51
Autor: KO
Świdnica: Gmina daje pracę
Fot. UG Świdnica
Dwóch pracowników chce zatrudnić wójt Teresa Mazurek. Jedna oferta dotyczy samodzielnego stanowiska do spraw współpracy z Lokalnymi Grupami Działania w dziale inwestycji i infrastruktury technicznej, a druga – stanowiska dyrektora Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Lubachowie.

Jeśli chodzi o pierwszą ofertę, to trzeba się pospieszyć i dokumenty złożyć do poniedziałku, 19 lipca. Wymagania niezbędne to obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, brak wyroku za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, wykształcenie średnie lub wyższe o profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na tym stanowisku (ekonomia – fundusze strukturalne, budownictwo, zarządzanie jednostkami samorządu terytorialnego, administracja publiczna), znajomość Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (w szczególności Programu Leader), znajomość przepisów z zakresu działalności samorządu gminnego i finansów publicznych oraz nieposzlakowana opinia. Są jeszcze wymagania dodatkowe.

Więcej czasu jest na skompletowanie dokumentów aplikacyjnych na stanowisko dyrektora schroniska. Termin składania ofert upływa w czwartek, 5 sierpnia. Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group