Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1359
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Grali o Puchar Burmistrza

Środa, 23 marca 2022, 11:13
Autor: red
Żarów: Grali o Puchar Burmistrza
Fot. UM Żarów
Klub sportowy TKKF „Chemik” Żarów był organizatorem turnieju piłki siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Żarów, który odbył się na hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

O zwycięstwo rywalizowało kilka drużyn z Żarowa, powiatu świdnickiego oraz Wrocławia. Poziom turnieju był wyrównany, dlatego wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair play, w jakim rozgrywane były zawody.

Ostatecznie turniej wygrał TKKF Chemik Żarów. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Powiatu Świdnickiego, a na najniższym stopniu podium stanęła druga drużyna Chemika Żarów. Czwarte miejsce zajęli zawodnicy z Wrocławia. Nagrody zawodnikom wręczał zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

- Gratuluję wszystkim zawodnikom za walkę oraz sportową postawę. Cieszę się, że dziś razem z Wami mogę uczestniczyć w tej sportowej rywalizacji. Dziękuję za reprezentowanie gminy Żarów i trzymam kciuki za kolejne starty w zawodach – gratulował zawodnikom zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Podczas turnieju nagrodzono także zawodników. Konkurs „wbijania gwoździa" wygrał Kacper Komendera, MVP Turnieju wśród kobiet - Elżbieta Talarska, MVP Turnieju wśród mężczyzn - Piotr Hendżak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group