Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 913
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Karolina z pucharem

Wtorek, 21 listopada 2017, 11:35
Aktualizacja: Środa, 22 listopada 2017, 11:36
Autor: red
Żarów: Karolina z pucharem
Fot. UM Żarów
Świetna sportowa atmosfera towarzyszyła siatkarskiemu turniejowi mężczyzn, rozegranym w hali sportowej GCKiS w Żarowie. Na starcie zaprezentowało się pięć zespołów, w tym dwie ekipy żarowskiego Chemika.

Turniej był przetarciem przed rozpoczęciem 49. edycji Powiatowej Ligii TKKF, która inaugurację będzie miała 21 listopada. Rozgrywki otworzył Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak. W sumie odbyło się dziesięć pasjonujących pojedynków. W ostatecznym rozrachunku zwyciężyli siatkarze Karoliny Jaworzyna Śląska, którzy uzyskali komplet czterech zwycięstw. Podium uzupełnili: Strzelec Wołów i Chemik I Żarów, a na kolejnych pozycjach znaleźli się zawodnicy portalu Swidnica24.pl oraz Chemik II Żarów. - To ostatni turniej zorganizowany przez ognisko TKKF w tym roku. Bardzo serdecznie dziękuję Kazimierzowi Kozłowskiemu wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej w Żarowie, Tadeuszowi Pudlikowi członkowi komisji sportu oraz Tadeuszowi Dalgiewiczowi za pomoc w organizacji turnieju. Rozgrywki sędziowali Zbigniew Sionko oraz Andrzej Niczyporuk - podsumowuje prezes Chemika Żarów Kazimierz Bordulak.

Warto zauważyć, że żarowski klub nieprzerwanie funkcjonuje od 1976 roku. Jeszcze w XX wieku był m.in. trzynastokrotnym z rzędu zwycięzcą rozgrywek Powiatowej Ligi TKKF w Świdnicy.

Turniej zorganizował TKKF Chemik Żarów oraz GCKiS w Żarowie.

Chremik I Żarów: I. Pękała, T. Dyczek, M. Chlipalski, M. Żyła, W. Wyczes, J. Szran.
Chemik II Żarów: W. Charęża, T, Smereka, K. Jachimowicz, J. Kruk, Z. Dobrowolski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group