Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 957
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Borów: Komu 1 procent podatku? Może na rehabilitację pięcioletniej Wiktorki!

Poniedziałek, 7 lutego 2011, 0:27
Aktualizacja: 0:28
Autor: KO
Borów: Komu 1 procent podatku? Może na rehabilitację pięcioletniej Wiktorki!
Fot. użyczone
Leczenie Wiktorii Postawskiej z Borowa może być łatwiejsze dzięki Tobie! Wystarczy, że przekażesz 1 procent swojego podatku wpisując numer KSR fundacji, która pomaga dziewczynce.

Ten procent podatku każdy z nas przekazać na dowolny cel charytatywny. Dziś zachęcamy, aby tym celem było wsparcie leczenia i rehabilitacji pięcioletniej Wiktorii Postawskiej.

Dziewczynka urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną, która sprawiła, że to uśmiechnięte i radosne dziecko często cierpi. Wiktorka ma opóźnienie rozwoju psychomotorycznego, wadę odbytu, wadę rozwoju mózgu, niedosłuch i wadę serduszka. Musi być pod ciągłą opieką całej rzeszy specjalistów – nie tylko rehabilitantów, ale też: surdologopedy, audiologa, genetyka, neurologa, kardiologa, psychologa oraz pedagoga.

Wiktorka regularnie ćwiczy w domu z mamą i tatą, Agnieszką i Adamem Postawskimi. Wymaga również wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne. A to wszystko sporo kosztuje.

- Walka o zdrowie i usprawnianie Wiktorki to nieustanna rehabilitacja, wizyty u specjalistów w różnych miastach, zakup leków, sprzętów medycznych i ortopedycznych oraz turnusy rehabilitacyjne - wymieniają rodzice Wiktorki. - Jako rodzice chcemy dać naszemu dziecku szansę na lepsze życie, jednak sami nie jesteśmy w stanie sprostać kosztom wszystkich potrzeb związanych z leczeniem i rehabilitacją. Wszystkim, którzy zechcą nam pomóc w leczeniu i rehabilitacji Wikusi, dziękujemy z całego serca.

Jak przekazać 1 procent Wiktorce? Wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki PIT-a i wpisać dane fundacji - Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, numer KRS: 0000037904, a w części „Informacje uzupełniające”: 1% podatku dla opp na leczenie: WIKTORIA POSTAWSKA 3900.

Zobacz także inne teksty pod hasłem „Komu 1 procent podatku?”:
* może świdnickim bezdomnym!
* może maleńkiej Ali Gnutek!
* może chorej pięcioletniej Mai Tyczyno!
* może Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group