Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 888
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Mamy super... dekarza!

Wtorek, 25 stycznia 2011, 21:15
Aktualizacja: Środa, 26 stycznia 2011, 8:24
Autor: red.
Świdnica: Mamy super... dekarza!
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Pokonał osiemset sześćdziesiąt firm z całej Polski i po raz drugi z rzędu został Superdekarzem. Mowa o Marianie Maciejaszu, którego dziś odwiedziła Świdniczka.com. Pan Marian z dumą prezentuje statuetkę. A dekarzem jest z dziada, pradziada. Teraz w ślad ojca idą synowie.

- Fachowcy oglądali dachy, które robiłem, rozmawiali z klientami, a oni zaświadczali, że robię rzetelnie - mówi skromnie Marian Maciejasz, mieszkaniec podświdnickiej wsi, który firmę prowadzi w Świdnicy.

Marian Maciejasz został już po raz drugi najlepszym dekarzem w Polsce, finalistą ogólnopolskiego programu Superdekarz. Laureat odebrał swoją statuetkę podczas uroczystej gali w piątek, 21 stycznia w Hotelu Westin w Warszawie w obecności mediów branżowych i ponad dwustu gości zaproszonych na uroczystość.

- Ja w swoim fachu robię od 1978 roku - mówi pan Marian. - Tato był dekarzem, dziadek też i teraz synowie.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych specjalistów w branży, co stanowi wskazówkę dla poszukujących zaufanych wykonawców inwestorów prywatnych. Kontakt do najlepszych dekarzy można znaleźć na stronie www.superdekarz.pl.

- Pan Marian Maciejasz jest nie tylko świetnym fachowcem, ale również osobą bardzo skromną i pracowitą - podkreśla Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier, inicjatora i patrona programu. – Jeśli jego firma ma w ten sposób zostać zauważona przez inwestorów, którzy borykają się ze znalezieniem sprawdzonych wykonawców, to podwójny tytuł Superdekarza Roku jest odpowiednim świadectwem jakości i rzetelności zawodowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group