Świdnica: MKS wygrał w Nowej Rudzie

Sobota, 30 stycznia 2010, 20:46
Aktualizacja: 20:53
Autor: JaR
W kolejnym spotkaniu III ligi pań MKS Świdnica pewnie zwyciężył w Nowej Rudzie z Salosem 3:0.

Całe spotkanie trwało niespełna godzinę. Nasza drużyna była o dwie klasy lepsza od przeciwniczek, wygrywając w poszczególnych setach 25:14, 25:6 i 25:14. Zdaniem trenerki Magdaleny Antoniak był to jeden z najlepszych występów drużyny w ostatnich tygodniach.
Warto odnotować, że cały mecz zagrała Anna Malina. Atakująca MKS wraca do gry po ponadpółrocznej przerwie spowodowaną kontuzją.
W innych sobotnich meczach Rokita Brzeg Dolny przegrał 0:3 z Gaudią II Trzebnica, a MKS MOS Wrocław pokonał 3:1 Sobieskiego Oława.
W tabeli nasz zespół zajmuje czwarte miejsce. Do trzeciego MKS MOS traci dwa punkty.
MKS: Małodobra, Wieczorek, Kukla, Smaglo, Malina, Slowikowska, Szczurek (libero) oraz Bernaciak, Gancarz, Kępska. Trener: Antoniak.