Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1003
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Otwarty Turniej Piłki Siatkowej „Wiosna 2019”

Czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:48
Aktualizacja: 11:49
Autor: red
W strzegomskiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej „Wiosna 2019” . Do zawodów zgłosiło się ok. 50 uczestników z 7 drużyn.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Grupa młodsza, czyli uczniowie szkół podstawowych oraz grupa open – starsza. Turniej rozgrywano w systemie „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. W obu grupach rozegrano w sumie 9 pojedynków. Na szczególną uwagę zasługuje drużyna z Brzegu Dolnego, która wygrała wszystkie pojedynki, zdobywając I miejsce w kategorii open – starsi. Miejsce II i III zajęły drużyny ze Strzegomia.

Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. W kategorii młodszych drużyny rywalizowali uczniowie z PSP nr 2 i PSP nr 4 w Strzegomiu.

Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się przewagą tylko jednego punktu. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair play, w jakim rozgrywane były zawody. Organizatorem turnieju i fundatorem pucharów był OSiR Sp. z o. o.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group