Czwartek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 596
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Pebek, Zeto, Segepo–Refa, Eko–Wod i Mediator z certyfikatami

Czwartek, 8 lipca 2010, 9:03
Aktualizacja: 9:06
Autor: KO
Wrocław: Pebek, Zeto, Segepo–Refa, Eko–Wod i Mediator z certyfikatami
Fot. użyczone
I to nie byle jakimi certyfikatami – Kapituła Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych zdecydowała o wyróżnieniu w XVI edycji DCG czterdziestu sześciu firm. Większość z nich działa we Wrocławiu, ale wśród uhonorowanych znalazły się też podmioty gospodarcze ze Świdnicy i Świebodzic.

Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze rozdano we wtorek, 6 lipca, w Filharmonii Wrocławskiej. DCG to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w regionalnym biznesie. Aby otrzymać certyfikat firma musi spełniać szereg warunków, m.in.: mieć dobre wyniki finansowe, inwestować, przestrzegać zasad uczciwej konkurencji, chronić środowisko, dbać o rozwój zawodowy pracowników oraz działać na rzecz lokalnych społeczności. Certyfikat można zdobyć kilkakrotnie. Najlepszy wynik w tym zakresie ma wrocławska firma Supra Brokers (działalność brokerska, ubezpieczenia), która otrzymała go już po raz piąty (tym samym jest Diamentowym Laureatem).

Czternaście firm otrzymało certyfikat po raz pierwszy, w tym w kategorii firmy średnie Pebek Sp. z .o.o. w Świdnicy, firma świadcząca usługi budowlane. Po raz drugi certyfikat odebrali przedstawiciele Zeto- Świdnica Sp. z o.o. (przedmiot działania: usługi informatyczne) i Segepo-Refa Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach (przedmiot działania: produkcja komponentów mechanicznych i narzędzi dla przemysłu elektrycznego, samochodowego, mechanicznego i chłodniczego). Złotym Laureatem zostało Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Eko-Wod w Świdnicy (przedmiot działania: roboty hydrotechniczne oraz instalacyjne), które certyfikat otrzymało po raz trzeci. Czwarty raz natomiast DCG przypadł Ośrodkowi Szkoleń i Doradztwa Gospodarczego Mediator w Świdnicy (przedmiot działania: doradztwo, reklama oraz kształcenie ustawiczne dorosłych i pozostałe formy kształcenia).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group