Czytających: 1979

II-liga siatkarek: Porażka MKS–u po słabej grze

Sobota, 11 lutego 2012, 19:48
Aktualizacja: Niedziela, 12 lutego 2012, 1:40
Nie doczekaliśmy się trzeciego zwycięstwa z rzędu siatkarek MKS–u Świdnica w rozgrywkach II–ligi. Podopieczne Magdaleny Antoniak były dziś wyraźnie gorsze od ekipy Sokoła Katowice ulegając 0:3.

W pierwszym secie na parkiecie trwała jeszcze w miarę wyrównana walka, zakończona jednak zwycięstwem przyjezdnych 25:20. Emocje w tym spotkaniu mieliśmy do połowy drugiej odsłony. Nasze zawodniczki prowadziły 12:9, przeciwniczki popisały się jednak efektowną dziewięciopunktową serią i losy tej partii były już w zasadzie rozstrzygnięte. Od początku trzeciej partii katowiczanki udowodniły swoją wyższość wychodząc na prowadzenie 10:2 i pewnie dowożąc zwycięstwo do końca pojedynku. Nasze zawodniczki ustępowały dziś rywalkom w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła zapisując na swoim koncie dwunastą porażkę w tym sezonie.

MKS Świdnica – Sokół Katowice 0:3 (20:25, 18:25, 15:25)

MKS: Małodobra, Lizner, Gancarz, Bernaciak, Radgowska, Krusiewicz, Szczurek oraz Malina, Woźniak