Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 941
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Pracy szukaj na giełdzie

Środa, 30 czerwca 2010, 6:41
Aktualizacja: 6:43
Autor: KO
powiat świdnicki: Pracy szukaj na giełdzie
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Giełdy pracy organizowane są właściwie we wszystkich większych miejscowościach naszego powiatu. W Strzegomiu firma Impel Job Service szukać będzie pracowników w czwartek, 8 lipca. Ostatnio giełda z ofertami z różnych firm przyciągnęła bezrobotnych świebodziczan.

Spotkanie rekrutacyjne prowadzone przez firmę Impel Job Service zaplanowane jest na godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Strzegomiu (pok. 29, I piętro). Będzie to rekrutacja na stanowisko: pracownik produkcji do TPV Displays Polska w Biskupicach Podgórnych. Firma oferuje także możliwość zatrudnienia pełnoletniej młodzieży uczącej się i studentów w okresie wakacyjnym. Więcej informacji uzyskać można w biurze Gminnego Centrum Informacji w Strzegomiu, pok. 30, tel. 74 856 05 29.

Giełdy i targi pracy cieszą się powodzeniem. Na takiej imprezie w maju, która trwała dwa dni pod hasłem „Znajdź nową drogę”, pracy szukało osiemset osób. Bezrobotni (a także osoby gdzieś pracujące, ale szukające lepszych ofert) mieli do wyboru kilkanaście stoisk pracodawców. W czerwcu w Świebodzicach II Giełda Pracy została połączona z Forum Organizacji Pozarządowych. W Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach zainteresowane osoby mogły zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, usługami rynku pracy i uzyskać fachową pomoc doradcy zawodowego, lidera klubu pracy oraz pośrednika pracy. Swoje oferty przedstawiały m.in. agencje pracy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group