Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rywalizacja pod siatką

Wtorek, 29 czerwca 2010, 17:13
Aktualizacja: 17:14
Autor: MDvR
Świdnica: Rywalizacja pod siatką
Fot. ŚOSiR
Frekwencja dopisała. 25. zespołów stanęło na starcie I Otwartego Turnieju Piłki Plażowej zorganizowanego 27 czerwca przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Do rywalizacji zgłosiło się dwadzieścia duetów męskich oraz pięć damskich. Ze względu na tak dużą liczbę uczestników zawody rozgrywane były systemem brazylijskim, czyli do dwóch przegranych spotkań. Po siedmiogodzinnej dawce siatkówki wszystko było już jasne. Na finiszu w klasyfikacji mężczyzn zwyciężył duet bielawsko-wałbrzyski w składzie Piotr Borkowski, Piotr Wierzbicki. Tuż za nimi uplasowali się siatkarze z Wałbrzycha: Kamil Ratajczak, Bartosz Jerzyk, oraz reprezentujący Świdnicę Marcin Turzański oraz Marcin Wójciak.

Wśród kobiet całe podium obsadzone zostało zawodniczkami ze Świdnicy. Na najwyższym stopniu stanęła Agnieszka Czarzasta i Aleksandra Małodobra, wyprzedzając duety: Joanna Szczurek, Aleksandra Wieczorek oraz Joanna Smernicka, Beata Chojecka.

Wysoka frekwencja na rozegranych w ubiegłą niedzielę zawodach świadczy o coraz większym zainteresowaniu siatkówką w naszym mieście. Wszystkich chętnych, chcących spróbować swoich sił w następnych zmaganiach zapraszamy 25 lipca na II Otwarty Turniej Piłki Plażowej, który rozegrany zostanie na terenie ŚOSiR-u.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group