Czytających: 1413

II-liga siatkarek: Siatkarki MKS–u stawiły opór, dreszczowiec dla opolanek

Sobota, 1 października 2011, 20:03
Aktualizacja: 20:04
Zawodniczki MKS–u Świdnica przegrały po zaciętej walce 2:3 z SMS–em LO2 Opole w swoim pierwszym meczu siatkarskiej II–ligi.

Pierwsze set należał zdecydowanie do rywalek, dziewczyny wyszły na parkiet stremowane i oddały tą partię praktycznie bez walki. W drugiej i trzeciej odsłonie oglądaliśmy zupełnie inny świdnicki zespół, dzięki dobrej grze w ataku i skutecznej zagrywce wyszliśmy na prowadzenie 2:1. Kolejny set należał jednak do siatkarek z Opola, które doprowadziły do tie-breaka, który też padł ich udziałem. Bardzo dobry mecz rozegrała Ola Małodobra, która po odejściu Oli Wieczorek występuje na pozycji rozgrywającej – relacjonuje Magdalena Antoniak, trenerka MKS-u Świdnica.

SMS LO2 Opole – MKS Świdnica 3:2

MKS: Małodobra, Rodgowska, Malina, Bernaciak, Gancarz, Kukla, Szczurek oraz Gezella, Woźniak, Krusiewicz