Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 682
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: "Sukces „Czwórki” w turnieju Siatkarski Dolny Śląsk

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 19:36
Aktualizacja: Środa, 12 grudnia 2018, 10:38
Autor: red
Strzegom: "Sukces „Czwórki” w turnieju Siatkarski Dolny Śląsk
Fot. UM Strzegom
7 grudnia reprezentacja piłki siatkowej z PSP nr 4 w Strzegomiu uczestniczyła w ostatnim w tym roku turnieju z cyklu Siatkarski Dolny Śląsk. Tym razem grały cztery drużyny ze szkół w Strzelinie, Ciepłowód, Strzegomia i Siechnic.

W pierwszym meczu PSP nr 4 ze Strzegomia pokonała drużynę ze Strzelina 2:0. W drugim spotkaniu strzegomianie wygrali z rywalem z Ciepłowód także 2:0. W ostatnim meczu stanęli naprzeciwko siebie gospodarze turnieju: szkoła z Siechnic i PSP nr 4 ze Strzegomia. Nasi siatkarze i tym razem nie zawiedli, wygrywając swój trzeci mecz 2:0.

Drużyna ze Strzegomia zagrała najlepsze zawody w drugiej edycji programu SDŚ. Po raz pierwszy wygrała wszystkie spotkania, nie tracąc ani jednego seta. Z turnieju w Siechnicach siatkarze wywieźli puchar, dwa indywidualne wyróżnienia dla zawodników oraz nagrodę w wysokości 650 zł. Jest to uhonorowanie szkoły za udział w II edycji programu SDŚ i nagroda za zajęcie II miejsca w klasyfikacji ogólnej całego cyklu.

Wszyscy uczestnicy programu składają serdeczne podziękowania dla Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu za wspieranie programu promocji i rozwoju piłki siatkowej wśród uczniów dolnośląskich szkół. Z optymizmem oczekujemy kolejnej edycji programu SDŚ, a wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w treningach siatkówki w swoich szkołach i w sekcji AKS Strzegom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group