Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Śwdnica/Berlin: Świdnica podbiła Berlin

Czwartek, 7 października 2010, 7:12
Aktualizacja: 7:14
Autor: KO
Śwdnica/Berlin: Świdnica podbiła Berlin
Fot. UM Świdnica
No, może nie dosłownie. Ale urzędnicy określają prezentację miasta w stolicy Niemiec jako bardzo udaną. Na Jesiennym Festynie Infraneu pokazało się ponad trzystu uczestników, a w tym tylko cztery miasta i regiony z Polski.

Odwiedzający byli bardzo zainteresowani materiałami promocyjnymi Świdnicy. Miasto prezentowało się obok innych podmiotów reprezentujących sferę gospodarczą, w tym inwestorów, touroperatorów turystycznych oraz środowisk politycznych, naukowych, samorządowych oraz kulturalnych Berlina i Brandenburgii, a także innych landów Niemiec Wschodnich. Impreza w Berlinie składała się z seminarium gospodarczego i Festynu Jesiennego Infraneu.

– Festyn Infraneu to ważny element promocji gospodarczej i turystycznej Świdnicy - mówi Jerzy Legut, dyrektor departamentu rozwoju gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy, który uczestniczył w prezentacji. - Od naszych zachodnich sąsiadów nie dzielą nas bardzo duże odległości, dlatego warto pokazywać im nasze atuty, by przyciągnąć turystów, ale też inwestorów do świdnickiej strefy ekonomicznej. Chwaliliśmy się nie tylko zabytkami i terenami inwestycyjnymi, ale także mieszkańcami Świdnicy przekonując, że są pracowici, wykształceni, przyjacielscy i otwarci, a nasze miasto jest miejscem dobrym do życia dla każdego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group