Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 824
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice będą miały swojego dukata

Środa, 27 kwietnia 2011, 6:00
Aktualizacja: 6:00
Autor: red.
Świebodzice: Świebodzice będą miały swojego dukata
Fot. UM Świebodzice
6 Dukatów Świebodzickich na rynek wejdzie w czerwcu. Taka moneta to cenna pamiątka, nietypowy podarunek lub po prostu lokalny środek płatniczy.

Emisja Dukata Miejskiego w Świebodzicach odbędzie się 18 czerwca i potrwa aż do końca roku. Dukat na terenie miasta będzie obowiązywał jako bon towarowy. Dukatami będzie można płacić za towary lub usługi, otrzymywać w formie reszty lub wymieniać jako równowartość 6 złotych w wybranych punktach w Świebodzicach. Lista punktów będzie dostępna w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach, na plakatach rozwieszonych w mieście oraz na stronie miasta www.swiebodzice.pl i organizatora akcji www.swiebodzice.dukatmiejski.pl.

- Część dukatów zostanie zapakowana w ozdobne blistry, czyli eleganckie opakowanie wykonane ze sztywnej lakierowanej tektury i plastiku. Blister zawiera 6 stron o wymiarach 15x15cm i 2 strony okładki. Moneta jest zabezpieczona plastikiem i zamocowana na stałe. Wygląd blistra będzie ściśle związany ze Świebodzicami i emisją 6 Dukatów Świebodzickich. Więcej informacji o blistrach można znaleźć na stronie internetowej www.blister.numia.pl – informuje Natalia Gilewska z firmy Kurowski Group.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group