Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 936
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Szukasz pracy za granicą? Jedź do Szczawna

Środa, 8 grudnia 2010, 8:50
Aktualizacja: 14:01
Autor: KO
Szczawno-Zdrój: Szukasz pracy za granicą? Jedź do Szczawna
Fot. DWUP
Bezrobotni z całego byłego województwa wałbrzyskiego dziś mogą spotkać się w Uzdrowisku Szczawno–Jedlina przy ul. Ratuszowej 1 w Szczawnie–Zdroju i tam dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy na temat rynku pracy za granicą.

W godzinach od 10.00 do 14.00 wszyscy, którzy planują swoją karierę zawodową poza Polską lub powrócili z zagranicy i potrzebują rzetelnej informacji na temat rynku pracy w Europie i Polsce, będą mieli okazje na indywidualne rozmowy z doradcami Eures z sześciu krajów: Austrii, Niemiec, Republiki Czeskiej, Danii, Szwajcarii oraz Włoch. Doradcy przedstawią także prezentacje o warunkach życia i pracy w swoich krajach.

„Dni Mobilności Pracowniczej” organizowane są już od pięciu lat w pierwszych tygodniach grudnia. Jest to 4-dniowe przedsięwzięcie organizowane przez Eures w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Wałbrzychu, Wrocławiu, Jeleniej Górze i Legnicy. Podczas spotkania będzie możliwość skorzystania z zagranicznych ofert pracy w ramach sieci Eures oraz w ramach międzynarodowego pośrednictwa prowadzonego przez Ochotnicze Hufce Pracy, a także odbędą się rozmowy rekrutacyjne z pracodawcami z Austrii, Niemiec i Szwajcarii.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group