Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: W II Siatkarskim Turnieju Rad Młodzieżowych najlepsi goście ze stolicy Karkonoszy

Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 10:55
Aktualizacja: 10:56
Autor: MDvR
Jaworzyna Śląska: W II Siatkarskim Turnieju Rad Młodzieżowych najlepsi goście ze stolicy Karkonoszy
Fot. użyczone
W pierwszą sobotę kwietnia w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej rozegrano turniej rad młodzieżowych w siatkówkę. W drugiej edycji uczestniczyły ekipy z Jeleniej Góry, Żarowa, Świdnicy, Żmigrodu, Długołęki oraz oczywiście gospodarze, czyli MRM Jaworzyna Śląska.

Drużyny podzielono na dwie grupy, w której każdy grał z każdym. Najlepsze dwie ekipy awansowały do półfinału, zwycięzcy grali o pierwsze miejsce, a pokonani o trzecie. Poziom sportowy był dużo wyższy niż rok wcześniej i emocji sportowych nie brakowało. Wszyscy bawili się doskonale i nikt się nie nudził. Nie brakowało elementów integracyjnych i kto wie, czy to nie był najważniejszy cel spotkania młodych ludzi z Dolnego Śląska. W finale spotkały się drużyny z Żarowa i Jeleniej Góry. Zwyciężyli Ci drudzy i to oni odebrali puchar dla najlepszych.

Na koniec rozegrano spotkanie towarzyskie pomiędzy jaworzyńskimi samorządowcami a wspólną ekipą złożoną z przedstawicieli wszystkich drużyn. Ekipa prowadzona przez burmistrza Grzegorza Grzegorzewicza, okazała się lepsza od młodzieży i obroniła honor Jaworzyny Śląskiej. Sędzią zawodów był Marcin Kruk, który kolejny raz pokazuje, że zawsze można na niego liczyć. Puchary i dyplomy na zakończenie zmagań sportowych wręczali: Grzegorz Grzegorzewicz – burmistrz Jaworzyny Śląskiej, Karolina Kozakiewicz – przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej i Sebastian Grajaszek – opiekun MRM.

Wręczono również dwa wyróżnienia indywidualne. Otrzymali je: Michał Myrta – najlepszy zawodnik turnieju oraz Stanisław Partyka – nagroda fair play.

Po części sportowej przyszedł czas na część mniej oficjalną. Przedstawiciele wszystkich rad mieli okazję wymienić się doświadczeniami i podzielić uwagami na temat turnieju. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania przy gitarze. Wszyscy mają nadzieję na wspólne spotkanie w przyszłym roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group